Wymiana oleju

WYMIANA OLEJU WARSZAWA

Wymiana oleju w Warszawie? W pojazdach VOLVO, SAAB,  JAGUAR, LAND ROVER, AUDI, FORD? Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Krótkie terminy! Sprawdź nas!

  • Wymiana oleju oraz wymiana filtra oleju
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi (bezpłatne najnowsze wydania tygodników i dzienników w wersji elektronicznej, napoje), dedykowane miejsce car-sharing (strefa TRAFICAR)
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Jeśli chcesz wymienić olej w swoim samochodzie na terenie Warszawy, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu AUTOINTERUS.

Zapewniamy konkurencyjne ceny olejów i filtrów najlepszych marek. Kilka przykładowych olejów, które proponujemy w naszym serwisie:

Olej silnikowy CASTROL
Olej silnikowy MOBIL1
Olej silnikowy MOTUL
Olej silnikowy SHELL

Zastanawiasz się, jaki wybrać olej do swojego samochodu? Zobacz, jaki wybierają użytkownicy Volvo Fun https://www.facebook.com/groups/682294978548344/permalink/1793246507453180/

Zapewniamy alternatywne rozwiązania dla marek LOTOS, ORLEN, ELF i inne (dowiedz się więcej na stronie niezależnych rankingów olejów).

Posiadamy również pełną gamę filtrów do samochodów osobowych i dostawczych.

Serwisujemy floty (w tym UBER / Taxify, korporacje taksówkowe, floty firmowe).

Wymiana oleju w Warszawie to teraz czysta przyjemność

W serwisie AUTOINTERUS, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę na własnym urządzeniu elektronicznym (telefon/tablet – bezpłatny dostęp na terenie serwisu do PUBLICO24).

Chcesz zmienić olej w Warszawie? – zapisz numer do AUTOINTERUS Wólczyńska 308 ( tel. 22 201 34 56 )!