Wymiana sprzęgła Warszawa

Dla czego my

Wymiana koła sprzęgła? - Zaufaj specjalistom. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Wymiana sprzęgła to naprawa, której obawia się wielu właścicieli samochodów. Jednak nie musi to być bardzo droga naprawa, której trzeba się bać. Koszty nie muszą być wysokie, a jakość obsługi może pozostać na wysokim poziomie. W Serwisie Autointerus specjalizujemy się w wymianach sprzęgieł w różnych samochodach. Dysponujemy pełną bazą części - zarówno zamienników jak i części oryginalnych.

Specyficzne objawy zepsutego sprzęgła pozwalają jednoznacznie określić czy taka wymiana jest niezbędna. W związku ze stosunkowo wysokim kosztem całej usługi warto znaleźć firmę, która zapewni wysoką jakość w niższej cenie niż cena w autoryzowanej stacji obsługi. Dobór odpowiedniego sprzęgła, oraz profesjonalny demontaż oraz montaż nowego decydują o bezpieczeństwie, oraz wykluczają ewentualność poważnych uszkodzeń silnika samochodu w przyszłości. Odpowiednie ustawienie, parametry montażu wymagają wiedzy fachowej, którą dysponujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników. Profesjonalne urządzenia warsztatowe oraz dostęp do aktualnej bazy wiedzy i informacji to również gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zarówno na części jak i na usługę udzielana jest pełna gwarancja.

Pełna i kompleksowa wymiana sprzęgła w Warszawie

W serwisie AUTOINTERUS, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę na własnym urządzeniu elektronicznym (telefon/tablet - bezpłatny dostęp na terenie serwisu do PUBLICO24).

Problem z komputerem samochodu w Warszawie? – zapisz numer do AUTOINTERUS Wólczyńska 308 ( tel. 22 201 34 56 lub 733 379 441 )!

Dane kontaktowe


QSC Autointerus Serwis Pojazdów VOLVO, Warsztat i Elektronika, Warszawa

Wólczyńska 308a,
01-919 Warszawa

733 379 441
22 201 3456

biuro@autointerus.pl
wolczynska@autointerus.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek

800 - 1800

Sobota

Nieczynne

(C) GLPsoftware 2022