Wymiana katalizatora

Problem z katalizatorem? Rozwiążemy każdy problem. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Problemy z układem wydechowym, niestandardowym spalaniem, czy błędami silnika może czasem być związany z kłopotami z katalizatorem. Żeby je rozwiązać potrzebna jest rzeczowa diagnostyka oraz odpowiednie działania. Czasami konieczna jest wymiana katalizatora, jednak można również inaczej rozwiązać pojawiające się problemy.

Wymiana katalizatora to nie musi być bardzo droga naprawa, której trzeba się obawiać. Koszty nie muszą być wysokie, a jakość obsługi może pozostać na wysokim poziomie. W Serwisie Autointerus specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów związanych z katalizatorem. Dysponujemy pełną bazą zamienników oraz części oryginalnych. Specyficzne objawy zepsutego katalizatora pozwalają jednoznacznie określić czy taka wymiana jest niezbędna. W związku ze stosunkowo wysokim kosztem całej usługi warto znaleźć firmę, która zapewni wysoką jakość w niższej cenie niż autoryzowanej stacji obsługi. Dobór odpowiedniego koła katalizatora, oraz profesjonalny demontaż oraz ponowne zamontowanie nowego decydują o bezpieczeństwie użytkowania samochodu. Dobrze wykonana usługa wyklucza także ewentualność poważnych uszkodzeń silnika samochodu w przyszłości. Odpowiednie ustawienie, parametry montażu wymagają wiedzy fachowej, którą dysponujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników. Przy wykonywaniu tej usługi potrzebne jest również skorzystanie z komputera diagnostycznego, żeby wykasować ewentualne błędy. Profesjonalne urządzenia warsztatowe oraz dostęp do aktualnej bazy wiedzy i informacji to również gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zarówno na części jak i na usługę udzielana jest pełna gwarancja.

Często pojawiają się pojazdy z wyciętym katalizatorem, które nie spełniają norm spalania i w trakcie Badania technicznego pojazdu otrzymały negatywny wynika badania, który można sprawdzić na stronie www.historiapojazdu.gov.pl ( Zgodnie z DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20170002090/O/D20172090.pdf ). Również w tym wypadku służymy doborem odpowiedniego katalizatora, aby pojazd mógł uzyskać dopuszczenie do ruchu.

Pełna i kompleksowa wymiana katalizatora we Wrocławiu

W serwisie AUTOINTERUS, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę na własnym urządzeniu elektronicznym (telefon/tablet - bezpłatny dostęp na terenie serwisu do PUBLICO24).

Problem z komputerem samochodu w Warszawie? – zapisz numer do AUTOINTERUS Wólczyńska 308 ( tel. 22 201 34 56 lub 733 379 441 )!