Wymiana łańcucha rozrządu

Wymiana łańcucha rozrządu? - Zaufaj specjalistom. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas! Doradzimy

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Rozrząd oparty na łańcuchu jest z zasady układem bezobsługowym. Trudności z odpalaniem, głośna, nierówna praca silnika, wyższe spalanie są objawami rozciągniętego łańcucha rozrządu. Jedynie w takim wypadku niezbędna jest jego wymiana.

Również pod tym względem warto znaleźć usługę wysokiej jakości w niższej niż autoryzowanych stacjach obsługi cenie. Autointerus specjalizuje się w wymianach łańcucha rozrządu różnych modeli samochodów. Dobór odpowiedniego łańcucha rozrządu, oraz profesjonalny demontaż oraz montaż nowego paska decydują o bezpieczeństwie, oraz wykluczają ewentualność poważnych uszkodzeń silnika samochodu w przyszłości. Odpowiednie ustawienie, parametry montażu wymagają wiedzy fachowej, którą dysponujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników. Profesjonalne urządzenia warsztatowe oraz dostęp do aktualnej bazy wiedzy dla różnych modeli pojazdów to również gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zarówno na części jak i na usługę udzielana jest pełna gwarancja.

Pełna i kompleksowa wymiana łańcucha rozrządu w Warszawie

W serwisie AUTOINTERUS, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę na własnym urządzeniu elektronicznym (telefon/tablet - bezpłatny dostęp na terenie serwisu do PUBLICO24).

Problem z komputerem samochodu w Warszawie? – zapisz numer do AUTOINTERUS Wólczyńska 308 ( tel. 22 201 34 56 lub 733 379 441 )!

Dane kontaktowe


QSC Autointerus Serwis Pojazdów VOLVO, Warsztat i Elektronika, Warszawa

Wólczyńska 308a,
01-919 Warszawa

733 379 441
22 201 3456

biuro@autointerus.pl
wolczynska@autointerus.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek

800 - 1800

Sobota

Nieczynne

(C) GLPsoftware 2022