Problem z silnikiem? - Rozwiążemy każdy problem. Jakość jak w ASO, a znacznie niższa cena. Sprawdź nas!

  • Wymiana, naprawa i diagnostyka
  • Komfortowe miejsce oczekiwania na wykonanie usługi
  • Profesjonalna pomoc i doradztwo

Naprawy silnika należą do najbardziej skomplikowanych i wymagają wiedzy fachowej.

Wiedza ta jest szczególnie ważna w chwili diagnostyki problemu związanego z silnikiem. Poprawna diagnostyka opiera się między innymi o kilka elementów, takich jak sprawdzenie kompresji silnika, próba olejowa, sprawdzenie zawartości CO2 w płynie i inne. Podobne skutki może powodować wiele czynników i rozpoznanie istoty problemu jest sprawą kluczową. Autointerus podejmuje się wszystkich napraw silnika, wraz ze skomplikowanymi (remonty kapitalne, remonty główne silnika, renowacja głowicy, zawory itp.). Takie działania nie koniecznie muszą wiązać się z wysokimi kosztami, których trzeba się obawiać. Koszty nie muszą być wysokie, a jakość obsługi może pozostać na wysokim poziomie. W Serwisie Autointerus specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów związanych z silnikiem. Przeprowadziliśmy wiele remontów kapitalnych silników w pojazdach VOLVO, SAAB, JAGUAR, LAND ROVER, AUDI, FORD i innych marek. Dysponujemy pełną bazą zamienników oraz części oryginalnych. W związku ze stosunkowo wysokim kosztem całej usługi warto znaleźć firmę, która zapewni wysoką jakość w niższej cenie. Dobrze wykonana usługa wyklucza także ewentualność poważnych uszkodzeń silnika samochodu w przyszłości. Odpowiednie ustawienie, parametry montażu wymagają wiedzy fachowej, którą dysponujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracowników.

Naprawa silników – Serwis Autointerus

Przy wykonywaniu naprawy silnika potrzebne jest również skorzystanie z komputera diagnostycznego, żeby sprawdzić bieżące dane oraz wykasować ewentualne błędy. Profesjonalne urządzenia warsztatowe oraz dostęp do aktualnej bazy informacji to również gwarancja dobrze wykonanej usługi. Zarówno na części jak i na usługę udzielana jest pełna gwarancja.

W serwisie AUTOINTERUS, na wykonanie usługi możesz poczekać w komfortowych warunkach, korzystając ze smacznej kawy, czytając tematyczną prasę na własnym urządzeniu elektronicznym (telefon/tablet - bezpłatny dostęp na terenie serwisu do PUBLICO24).

Problem z komputerem samochodu w Warszawie? – zapisz numer do AUTOINTERUS Wólczyńska 308 ( tel. 22 201 34 56 lub 733 379 441 )!

Dane kontaktowe


QSC Autointerus Serwis Pojazdów VOLVO, Warsztat i Elektronika, Warszawa

Wólczyńska 308a,
01-919 Warszawa

733 379 441
22 201 3456

biuro@autointerus.pl
wolczynska@autointerus.pl

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Piątek

800 - 1800

Sobota

Nieczynne

(C) GLPsoftware 2022